• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Тротуар по вулиці Горького (ділянка 1) Відхилений

Доданий
24.08.2019
Номер
6
Дорожнє господарство

Проект з облаштування тротуару вздовж проїзджої частини вулиці Горького. Ділянка 1 від Горького 72( перехідний мост) до Горького 52.

Автор проекту
Ірина
Ірина Тимошенко
Бюджет
294 700 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Горького, 60, Коростень

Опис

Опис проекту

Проект з облаштування пішохідного тротуару по вулиці Горького. Ділянка 1 починається біля перехідного мосту ( Горького 72) і до Горького 52. Загальна довжина тротуару 290 метрів з асфальтовим покриттям. Тротуар є зоною безпеки для пішоходів, які змушені йти по проїзджій частині дороги за відсутності такого.

Співавтори

Микола Тимошенко

Інформація стосовно доступності (результатів) проекту

Даний проект доступний всім мешканцям та гостям міста

Обгрунтування необхідності реалізації проекту, а також його бенефіціари

На всіх дорогах, де пересуваються великогабаритні, та багатотонні вантажівки тротуар є обов язковим для безпеки пішоходів. Саме такою дорогою є вулиця Горького , по якій окрім звичайного транспорту, вантажівок, постійно рухаються багатотонні нафтовози. Тротуар відсутній, обабіч дороги росте бурьян, тому перехожі йдуть по проїзджій частині, наражаючи себе на небезпеку. Такими пішоходами є чоловіки та жінки, матусі з дитячими візочками чи літні люди. Звичайна неуважність водія може спровокувати лихо, тому тут просто необхідний тротуар, саме для безпечного пересування місцян, так як щоденно цією дорогою до перехідного мосту пересуваються мешканці Хіммашу та Фарзаводу.