• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Облаштування дитячого ігрового майданчика біля міської ради На реалізації

Доданий
27.08.2019
Номер
8
Безпека та громадський порядок

Вибоїни, нерівності поверхні сприяють небезпеці травмування дітей . Для зменшення ризику отримання травм дітьми під час можливого падіння на пошкоджену поверхню необхідно облаштувати м’яке покриття в ігровій зоні .Також необхідно встановити лавки для людей, які могли б сидіти і спостерігати за своїми дітьми. Разом з цим є необхідність встановлення камер спостереження по периметру.

Автор проєкту
Наталія
Наталія Шульгата
Бюджет
295 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Грушевського, 22/1, Коростень

Опис

Опис проекту

Під час реалізації проекту планується вирівняти поверхню , частково по рівню знявши грунт , прокласти дренажні труби з виводом води в ливневу4 каналізацію, яка знаходиться поруч з майданчиком. Створити піщану подушку, вкладаючи її водяним поливом, для міцності та попередження подальшого руйнування , на яку буде викладена гумова плитка розміром 500 на 500 мм та товщиною 40 мм, саме такий розмір відповідає нормам ігрових майданчиків. Також планується встановити 4 лавки в зручних зонах для нагляду за дітьми та відпочинку. Передбачається встановлення 3 вуличнх камер спостереження.

Інформація стосовно доступності (результатів) проекту

Результатами реалізованого проекту зможуть скористатися всі мешканці і гості міста. Даний проект спрямований на всі вікові групи населення.

Обгрунтування необхідності реалізації проекту, а також його бенефіціари

Даний проект необхідно реалізувати в першу чергу для безпеки дітей , які граються на даному майданчику і під час падінь на землю можуть отримати травми. Гумове покриття мінімізує травми під час можливих падінь. Гумова плитка стійкіша до зимових і літніх перепадів температур, що є ключовим фактором для наших широт. Одне з найголовніших достоїнств гумової плитки - протиковзький ефект, завдяки чому це робить її практичною і багатофункціональною. Також даний проект вказує на необхідність покращення умов для перебування людей , які приходять з дітьми та бажають відпочити і щоб діти були в полі їх зору. Необхідність встановлення камер обґрунтовується тим, що в даний час інвентар майданчика постійно пошкоджують невідомі особи, які не несуть за це ніякої відповідальності.
Реалізація даного проекту буде сприяти більшій довірі громадян до місцевої влади, заохоченню меценатів до співфінансування подібних проектів, вихованню у містян відповідального ставлення до майна громади.

Фотографії